379 föremål
Alfred Morris,  Vilande får.
16 tim 51m
Alfred Morris, Vilande får.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Man Ray, "Cactus".
17 tim 18m
Man Ray, "Cactus".
6 533 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Edvard Munch, Manshuvud.
1d 14 tim
Edvard Munch, Manshuvud.
3 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bottega Veneta plånbok.
1d 14 tim
Bottega Veneta plånbok.
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa Asea 1900-talets mitt.
1d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Malmquist, Utan titel.
1d 14 tim
Bengt Malmquist, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, I ateljén.
1d 14 tim
Madeleine Pyk, I ateljén.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord omkring 1900.
1d 14 tim
Bord omkring 1900.
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sandersson, "Swan I" från serien "In passing".
1d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Edvin Ollers, sydländskt landskap.
1d 15 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Antoni Tàpies, "Triangles aux empreintes".
1d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kamera Leica med objektiv 4 st.
1d 15 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anders Sunna saltflaska signerad.
1d 15 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gerhard Wihlborg, "Backar och hav, Kåseberga".
1d 15 tim
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Damarbetsbord Napoleon III sent 1800-tal.
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk sent 1800-tal/1900-tal.
1d 15 tim
Bänk sent 1800-tal/1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bockbord omkring 1900.
1d 15 tim
Bockbord omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Anders Sunna kåsa signerad.
1d 15 tim
Anders Sunna kåsa signerad.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 6 st Skafab ca 2000.
1d 15 tim
Stolar 6 st Skafab ca 2000.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tanka Tibet 1900-tal.
1d 15 tim
Tanka Tibet 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Nikolaus Fankki, kåsa signerad.
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1960-tal.
1d 15 tim
Golvlampa 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Helge Högbom, Stående modell.
1d 16 tim
Helge Högbom, Stående modell.
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alain le Chatelier, Musiker.
1d 16 tim
Alain le Chatelier, Musiker.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord Klassicistisk stil 1900-talets senare del.
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Einar Jolin, Stilleben med vårblommor.
1d 16 tim
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Taklampa Art Deco 1900-talets första hälft.
1d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven X:et Erixson, Nakenmodell.
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvfotogenlampa 1900-tal.
1d 16 tim
Golvfotogenlampa 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall 1900-talets andra hälft.
1d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Blyglasfönster, Historismus sent 1800-tal.
1d 16 tim
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordspendyl, senare delen av 1800-talet.
1d 16 tim
1 450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ernst Norlind, Storkpar.
1d 16 tim
Ernst Norlind, Storkpar.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt Danmark.
1d 16 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla 1940-tal.
1d 16 tim
Bokhylla 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, matbord 1900-talets senare del.
1d 16 tim
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Frie, landskap.
1d 21 tim
Peter Frie, landskap.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Staffli och kavalett 1900-talets början.
1d 21 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa Asea 1900-talets mitt.
1d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vive Tolli, Komposition.
2d 14 tim
Vive Tolli, Komposition.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Evi Gailit, Stilleben.
2d 14 tim
Evi Gailit, Stilleben.
383 SEK
Utropspris
3 000 SEK