Howard Hodgkin, "Artist and model (in green and yellow)"
Mjukgrundsetsning med handkolorering i gouache och akvarell, 1980 signerad med vaxkrita 95/100, tryckt hos Petersburg Studios, New York, utgiven av Petersburg Press. 81,8 x 103,8 cm.
Ej examinerad ur ram.
Heenk 60