Carl-Fredrik Reuterswärd/ The Non-Violence Project Foundation
(Sverige, 1934-2016)
(Sverige, 1934-2016)
Litografi, monogramsignerad samt numrerad 22/200, bladstorlek ca 54x72,5
Ej examinerad ur ram.
1 601
144
157
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
26 sep 18:15
1 601 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
26 sep 17:14
1 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
19 sep 16:30
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor