253 föremål
Soffbord 1960-tal.
19 tim 23m
Soffbord 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord 1900-tal.
18 tim 35m
Sidobord 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Hans Osswald, landskap.
1d 21 tim
Hans Osswald, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta KIna ca 230x170 cm.
1d 19 tim
Matta KIna ca 230x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kina ca 230x170 cm.
1d 19 tim
Matta Kina ca 230x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
19 tim 55m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Kina ca 230x170 cm.
4d 19 tim
Matta Kina ca 230x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman,  "Slånbuskar".
4d 19 tim
Gunnar Norrman, "Slånbuskar".
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband 14K guld.
19 tim 53m
Armband 14K guld.
17 777 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Erling Ärlingsson, hästar på bete.
2d 18 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Ghom silke ca 74x56 cm.
19 tim 7m
Matta Ghom silke ca 74x56 cm.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Bachtiari ca 250x150 cm.
1d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anna Palm de Rosa, Hamnen i Antwerpen.
3d 18 tim
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Anna Palm de Rosa, Fartyg i Göteborgs hamn.
1d 18 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Peter Angermann, Landskap.
3d 17 tim
Peter Angermann, Landskap.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord sent 1900-tal.
3d 17 tim
Matbord sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
5d 19 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord/matbord 1960-tal.
4d 18 tim
Soffbord/matbord 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Owe Pellsjö, skulptur par.
4d 19 tim
Owe Pellsjö, skulptur par.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Parker reservoirpennor 3 st vacumatic.
2d 19 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord Scandiform 2000-tal.
18 tim 29m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kina ca 230x170 cm.
2d 21 tim
Matta Kina ca 230x170 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK