1272 föremål
Bottega Veneta, väska.
4d 13 tim
Bottega Veneta, väska.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, kelim persisk, ca 196 x 154 cm.
3d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eva Englund, vas "graal", Orrefors, arbetsprov.
1d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Veikko Vionoja, Landskap.
4d 11 tim
Veikko Vionoja, Landskap.
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Cartier, scarf.
6d 14 tim
Cartier, scarf.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Profile Sellier".
4d 12 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cafébord, Byarums Bruk, omkring 2000.
2d 12 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
6d 13 tim
Skåp, 1700-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Oscar Bengts, Norra Hamnen.
3d 13 tim
Oscar Bengts, Norra Hamnen.
150 EUR
Utropspris
350 EUR
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bojan, Qingdynastin, 1800-tal.
7d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Howardmodell, 2000-tal.
5d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Outi Heiskanen, "Nelliemo".
4d 12 tim
Outi Heiskanen, "Nelliemo".
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Olavi Martikainen, Fjällandskap.
2d 10 tim
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Lee Young-Chan. Akvarell på papper.
7d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK