1273 föremål
Taklampa, 1950-tal.
2 tim 40m
Taklampa, 1950-tal.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
5 tim 28m
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
7d
Thea Ekström, Utan titel.
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Vägglampa, 1900.talets andra hälft.
3 tim 14m
2 150 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Vrilskålar, 3 st, samiska arbeten.
5 tim 34m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
4 tim 4m
Pall, 1900-talets mitt.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/1930-tal.
2d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takplafond, 1900-talets första hälf.
2d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kompass, 1900-talets första hälft.
2d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flygplansur, L. Sundstedt, Stockholm.
1d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK