1178 föremål
Alexandre Fassianos, La soleil.
11 tim 18m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur Vildsvin.
11 tim 14m
Dekorativ skulptur Vildsvin.
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alexandre Fassianos, Deux hommes nu.
11 tim 44m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alexandre Fassianos, La visite.
11 tim 24m
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdssoffa 1900-talets början.
2d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, Isberg.
1d 13 tim
Axel Lind, Isberg.
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Martin Emond, Ut till havs.
2d 12 tim
Martin Emond, Ut till havs.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Joan Miró, "Grand Vent".
6d 13 tim
Joan Miró, "Grand Vent".
4 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skål, fajans, troligen 1700-tal.
14 tim 36m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Bakthiari, ca. 201 x 169 cm.
3d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karl Erik Ekselius, soffa, JOC, 1960/70-tal.
12 tim 24m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK