1312 föremål
Fåtölj, sent 1800-tal.
13 tim
Fåtölj, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Hallström, Modell mot rött.
13 tim 2m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
13 tim 4m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Remmare, 23 st, glas, 1900-tal.
13 tim 7m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arman, "Violon avant Lettre".
13 tim 12m
Arman, "Violon avant Lettre".
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Karlskrona Lampfabrik.
13 tim 14m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets tredje kvartal.
13 tim 16m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thure Wallner, Hare i höstlandskap.
13 tim 19m
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Thure Wallner, Hare i sommarlandskap.
13 tim 28m
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolar, tre stycken, sent 1700-tal, Gustavianska.
13 tim 33m
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sam Uhrdin, Kvinna som stickar.
13 tim 40m
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca. 170 x 122 cm.
13 tim 48m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, modern design, ca. 183 x 124 cm.
13 tim 50m
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kristian Krokfors, Utan titel.
13 tim 57m
270 EUR
Utropspris
600 EUR
IWC, fickur, 47,5 mm.
16 tim 26m
IWC, fickur, 47,5 mm.
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?