944 föremål
Hermes scarf/sjal   "Lalbhai" 1995.
20 tim 10m
3 501 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alexandre Fassianos, La soleil.
1d 19 tim
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur Vildsvin.
1d 19 tim
Dekorativ skulptur Vildsvin.
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulpturer, 2 st, glas, Kosta Boda.
19 tim 10m
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alexandre Fassianos, La visite.
1d 19 tim
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdssoffa 1900-talets början.
3d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, silke Kashmir, ca 335 x 255 cm.
21 tim 52m
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Axel Lind, Isberg.
2d 21 tim
Axel Lind, Isberg.
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skål, silver 800, 1900-tal.
19 tim 46m
Skål, silver 800, 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Bakthiari, ca. 201 x 169 cm.
4d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
19 tim 58m
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, börs 2018.
20 tim 14m
Louis Vuitton, börs 2018.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Wilhelmson, Båtvarvet, skiss.
19 tim 26m
1 420 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Nils Landberg, tulpanglas, Orrefors, 1957.
1d 19 tim
5 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?