1239 föremål
Hänge 18K guld, golfbag.
1d 17 tim
Hänge 18K guld, golfbag.
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
6d 14 tim
Soffa, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skafthålsyxa, neolitikum.
6d 10 tim
Skafthålsyxa, neolitikum.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rikard Lindström, Motiv från Lofoten.
1d 14 tim
700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kelim, ca 495 x 317 cm.
3d 14 tim
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gunnar Löberg, Kyrka vid sjö.
2d 11 tim
Gunnar Löberg, Kyrka vid sjö.
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Niels Gammelgaard, bokhylla, "Enetri", IKEA.
6d 17 tim
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Ziegler ca 510x350 cm.
3d 16 tim
Matta Ziegler ca 510x350 cm.
500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Åsa Davidsson, Utan titel.
15 tim 37m
Åsa Davidsson, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Carl Malmsten, matbord, 1940-tal.
2d 12 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1900-talets första hälft.
2d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Olsson, Horisont.
6d 17 tim
Arne Olsson, Horisont.
2 222 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nils Nilsson, gestalter och träd.
6d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Speglar 3 dlr 1900-tal.
1d 17 tim
Speglar 3 dlr 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1950-60-tal.
1d 11 tim
Taklampa, 1950-60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord 1900-tal.
2d 17 tim
Sidobord 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?