It's only Rock n´ Roll (But I like it) F475
Temaauktion med rariteter från rock'n'roll-scenen
Bukowskis är stolta över att presentera en kurerad temaauktion med föremål av fin proveniens från rock'n'roll-scenen. Här finner du sällsynta och ovanliga gitarrer från två av de främsta amerikanska tillverkarna, Gibson och Fender, samt signerade skivor, fotografier, autografer och andra minnesvärda föremål med spännande historier från rockvärlden.