Torbjörn Calvero, "Led Zeppelin, Earl's Court, London, 23 maj 1975"
Signerad Calvero och numrerad 1/9. Pigment print, bildyta 49 x 70 cm.
Ej examinerad ur ram. Förefaller vara i god kondition.
Torbjörn Calvero och Christer Olsson, "Från Abba till Zeppelin. Calveros 70-tal", avbildad s. 149.