Annie Leibovitz, signerad utställningsaffisch, "David Byrne", 1986.
För Sidney Janis Gallery, New York, signerad av Annie Leibovitz, bladstorlek 61 x 91 cm.
Smärre slitage, mindre veck i kanterna, märken, hanteringsveck i mannens ansikte.
Gåva från David Byrnes medarbetare till nuvarande ägare.