224 föremål
Thure Malmberg, Strandvy med segelfartyg.
1d 6 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Oiva Polari, Blå timmen.
1d 5 tim
Oiva Polari, Blå timmen.
290 EUR
Utropspris
250 EUR
Juhana Blomstedt, "Symposion".
5d 9 tim
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Pentti Tulla, Komposition.
6d 5 tim
Pentti Tulla, Komposition.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Pentti Tulla,  Komposition.
6d 5 tim
Pentti Tulla, Komposition.
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, 2000-tal, ca 140 x 205 cm.
6d 5 tim
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Rafael Wardi, Stig.
6d 6 tim
Rafael Wardi, Stig.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Corpus Christi, 1900-tal.
5d 8 tim
Corpus Christi, 1900-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Rafael Wardi, Hus.
6d 6 tim
Rafael Wardi, Hus.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Erkki Hienonen, "Övergångar".
7 tim 36m
Erkki Hienonen, "Övergångar".
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Birgitta Ara, Utan titel.
2d 9 tim
Birgitta Ara, Utan titel.
175 EUR
Utropspris
250 EUR
Riitta Nelimarkka, "Mother and Agre".
5d 9 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Reino Selkäinaho, Fartyg på hav.
7 tim 32m
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Ahti Lavonen, Flicka i skogen.
1d 5 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Erik Juselius, "Jiskö".
5d 8 tim
Erik Juselius, "Jiskö".
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Reino Selkäinaho, Stilleben.
1d 6 tim
Reino Selkäinaho, Stilleben.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Riitta Nelimarkka, "Gröt".
2d 9 tim
Riitta Nelimarkka, "Gröt".
300 EUR
Utropspris
250 EUR
Laila Zink, Ung kvinna med ros.
4d 7 tim
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Aarne Elomaa, Hus.
7d 9 tim
Aarne Elomaa, Hus.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt,
6d 5 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, halsduk.
6d 8 tim
Gucci, halsduk.
111 EUR
Utropspris
250 EUR
Satsbord, 3 delar, 1960-tal.
1d 5 tim
Satsbord, 3 delar, 1960-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Greta Schalin, Blommor i vas.
2d 9 tim
Greta Schalin, Blommor i vas.
180 EUR
Utropspris
300 EUR