1554 föremål
Louis Vuitton, Armband, 2 st.
11 tim 12m
Louis Vuitton, Armband, 2 st.
1 555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lounge stol Hope 2000-tal.
11 tim 18m
Lounge stol Hope 2000-tal.
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Vallien,  skål signerad.
11 tim 21m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Bidjar semiantik, ca 212x141 cm.
11 tim 24m
2 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Matbord 1960-tal.
11 tim 27m
Matbord 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1900-talets andra hälft.
11 tim 45m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erling Ärlingsson, "Skogsbygd".
11 tim 48m
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GAB, bricka, silver, Stockholm 1921.
14 tim 33m
14 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skål, sterlingsilver, 1900-tal.
15 tim 11m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, silver 800, 1900-tal.
15 tim 33m
Skål, silver 800, 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?