Alex Rapp, Blommor i kruka.
1m 23s
Alex Rapp, Blommor i kruka.
190 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
2m 23s
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Taklampa, troligtvis Itsu, 1940-tal.
3m 23s
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Tyko Sallinen, Stugvy.
4m 23s
Tyko Sallinen, Stugvy.
330 EUR
Utropspris
350 EUR
Kristian Krokfors, "Trädgård".
4m 23s
180 EUR
Utropspris
250 EUR