Kommande liveauktioner

Matta Navajo ca 223x108 cm.
< 1m
Matta Navajo ca 223x108 cm.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa Italien 1900-talets andra hälft.
2m 5s
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Nordström, "Hammenhög, Skåne".
4m 5s
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
8m 5s
Taklampa 1940-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ronny Hård, Gatubild.
12m 5s
Ronny Hård, Gatubild.
10 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK