1273 föremål
Ring 18K guld med en vit syntetisk spinell.
1d 15 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med prinsesslipade diamanter.
1d 16 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring 18K vitguld med briljantslipad diamant.
5d 13 tim
3 500 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Robert Högfeldt, Susanna och gubbarna.
13 tim 33m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ronan & Erwan Bouroullec, "Slow chair", Vitra.
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
1d 13 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Salvatore Ferragamo, plånbok.
4d 8 tim
Salvatore Ferragamo, plånbok.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sam Francis, Utan titel.
7d 16 tim
Sam Francis, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sara-Vide Ericson, "LIAR VII".
5d 13 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Serietidning, "Kalle Anka & Co" Nr 6, 1950.
4d 9 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn sent 1900-tal.
16 tim 39m
Serveringsvagn sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Severin Nilson, Det gamla trädet.
6d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Severin Nilson, Insjölandskap.
2d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1900-talets mitt.
4d 8 tim
Sideboard, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, England, tidigt 1800-tal.
5d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard/hylla, 1950/60-tal.
1d 13 tim
Sideboard/hylla, 1950/60-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord 1900-tal.
16 tim 19m
Sidobord 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 1900-tal.
4d 16 tim
Sidobord 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
2d 17 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sigurd Persson, ring silver Stockholm 1979.
1d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skafthålsyxa, neolitikum.
4d 9 tim
Skafthålsyxa, neolitikum.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord 1900-talets andra hälft.
2d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, 1800-talets mitt.
1d 16 tim
Skrivbord, 1800-talets mitt.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, jugendstil, 1900-talets mitt.
1d 15 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, omkring 1900.
4d 10 tim
Skrivbord, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?