Fanerat med palisander med flera träslag. Skivan klädd med läder. Beslag i mässing. Konturerad skiva, lådor samt svängda skodda ben. 131 x 72, höjd 78 cm. Nyckel finns.
Fanerskador och slitage, ställvis hårt nött, blekt.
Klubbat pris
19 062
1 662
1 739
Utropspris
8 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (21 bud)
2 maj 14:29
19 062 SEK
2 maj 14:29
18 562 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
2 maj 14:28
16 007 SEK
2 maj 14:28
15 507 SEK
2 maj 14:28
13 600 SEK
2 maj 14:28
13 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
2 maj 14:27
12 600 SEK
2 maj 14:27
12 100 SEK
2 maj 14:26
11 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
2 maj 14:26
11 000 SEK
2 maj 14:26
9 420 SEK
2 maj 14:26
9 220 SEK
1 maj 11:00
8 210 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
30 apr 13:28
8 010 SEK
30 apr 13:28
7 200 SEK
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor