Runt bord fanerat med palisander, en iläggsskiva. Etikettmärkt. Längd 116-166, bredd 116, höjd 72 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10