1253 föremål
Oskari Paatela, Dam i trädgård.
4d
370 EUR
Utropspris
300 EUR
Roj Friberg, Utan titel.
6m 11s
Roj Friberg, Utan titel.
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ott Kangilaski, "Hundikarjus".
4d 1 tim
353 EUR
Utropspris
300 EUR
Arkivskåp/ritningsskåp, 1900-talets mitt.
1d
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Martin Emond, Ut till havs.
1d 1 tim
Martin Emond, Ut till havs.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Håfström,  "Mr. Walker" (From Walker with Love).
2d 2 tim
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard  BC Møbler 1950--tal.
5d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
1d
Céline, väska, "Luggage".
4 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK