1217 föremål
Hermes scarf/sjal   "Lalbhai" 1995.
3 tim 53m
3 501 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, skulpturer, 2 st, glas, Kosta Boda.
2 tim 53m
3 230 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alexandre Fassianos, La soleil.
1d 3 tim
1 150 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur Vildsvin.
1d 2 tim
Dekorativ skulptur Vildsvin.
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alexandre Fassianos, Deux hommes nu.
1d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
3 tim 41m
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alexandre Fassianos, La visite.
1d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström,  "Mr. Walker" (From Walker with Love).
4d 4 tim
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdssoffa 1900-talets början.
3d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, Isberg.
2d 4 tim
Axel Lind, Isberg.
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, silke Kashmir, ca 335 x 255 cm.
5 tim 35m
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skål, silver 800, 1900-tal.
3 tim 29m
Skål, silver 800, 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Martin Emond, Ut till havs.
3d 3 tim
Martin Emond, Ut till havs.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Bakthiari, ca. 201 x 169 cm.
4d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK