334 föremål
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
3 tim 35m
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Obelisk modern tillverkning.
19 tim 31m
Obelisk modern tillverkning.
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Dagbädd, 2000-tal.
19 tim 36m
Dagbädd, 2000-tal.
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1800/1900-tal.
19 tim 33m
Bänk, 1800/1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinställ, 1900-tal.
19 tim 53m
Vinställ, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
20 tim 14m
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
3 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord, 1900-tal.
20 tim 26m
Trädgårdsbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Blombord, 1900-talets första hälft.
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK