24 föremål
Skåp, gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 10 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, gustavianskstil, 1900.-talets mitt.
5d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK