Antoni Tàpies, "Petite écriture marron".
< 1m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
3m 41s
666 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ingela Palmertz, "Figur och skugga".
5m 41s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ernest Walbourn, Vid husknuten.
7m 41s
507 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ljuslampett, Swedish Grace, 1920/30-tal.
9m 41s
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK