Plafond 1900-talets mitt.
1m 7s
Plafond 1900-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord/sidobord Funkis 1940-tal.
3m 7s
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barskåp, 1950-tal.
5m 7s
Barskåp, 1950-tal.
4 850 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Ghom semiantik silke ca 158x104 cm.
7m 7s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Plafond 1900-talets andra hälft.
9m 7s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK