Taklampa, Venini, Murano, 1960/70-tal.
2m 28s
900 EUR
Utropspris
350 EUR
Plafond 1900-talets mitt.
4m 28s
Plafond 1900-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord/sidobord Funkis 1940-tal.
6m 28s
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barskåp, 1950-tal.
8m 28s
Barskåp, 1950-tal.
4 850 SEK
Utropspris
5 000 SEK