1334 föremål
Ampel, 1930-tal.
6d 13 tim
Ampel, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bo Hylander, Utan titel.
6d 13 tim
Bo Hylander, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets andra hälft.
6d 13 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Roger Risberg,  "Nr 4".
6d 14 tim
Roger Risberg, "Nr 4".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
SlasClaesson, Landskap.
6d 15 tim
SlasClaesson, Landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Armband, 18K guld, Arezzo, Italien.
6d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skänk, 1800-talets slut.
6d 16 tim
Skänk, 1800-talets slut.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
6d 17 tim
Taklampa, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets början.
6d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, modern design, ca 298 x 243 cm.
6d 17 tim
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
6d 17 tim
Bokhylla, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK