142 föremål
Bordslampa 1900-talets mitt.
4d
Bordslampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 2000-tal.
3d 23 tim
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK