Kan inte nå servern
 
1424 föremål
Stolar, tre stycken, sent 1700-tal, Gustavianska.
11 tim 23m
Stolar, tre stycken, sent 1700-tal, Gustavianska.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 388x311cm.
11 tim 25m
Matta Keshan semiantik ca 388x311cm.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Einar Jolin, Nakenstudie.
11 tim 27m
Einar Jolin, Nakenstudie.
Aktuellt bud 
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Rosenström mobil  signerad.
11 tim 29m
Bengt Rosenström mobil signerad.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ann-Marie Jönsson, Sommaräng.
11 tim 31m
Ann-Marie Jönsson, Sommaräng.
Aktuellt bud 
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vägglampa 1920/30-tal Swedish Modern.
11 tim 33m
Vägglampa 1920/30-tal Swedish Modern.
Aktuellt bud 
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Medaljong/hänge 18K guld.
11 tim 39m
Medaljong/hänge 18K guld.
Aktuellt bud 
6 730 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord, 1800-tal.
11 tim 41m
Bord, 1800-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, sengustavianskt, omkring år 1800.
11 tim 43m
Bord, sengustavianskt, omkring år 1800.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
11 tim 45m
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud 
2 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, örhängen, 2010.
11 tim 53m
Chanel, örhängen, 2010.
Aktuellt bud 
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, armbandsur, vintage.
11 tim 55m
Gucci, armbandsur, vintage.
Aktuellt bud 
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, Loquet, armbandsur, 19 mm.
12 tim 1m
Hermès, Loquet, armbandsur, 19 mm.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Celine, weekendbag.
12 tim 3m
Celine, weekendbag.
Aktuellt bud 
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord, samtida, från Dedon.
12 tim 7m
Trädgårdsbord, samtida, från Dedon.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kashmir, silke, ca 310 x 214 cm.
12 tim 25m
Matta, Kashmir, silke, ca 310 x 214 cm.
Aktuellt bud 
8 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Rökbord, funkis, 1930-tal.
12 tim 27m
Rökbord, funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fritiof Schüldt, Stockholm från söder.
12 tim 33m
Fritiof Schüldt, Stockholm från söder.
Aktuellt bud 
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca 290 x 202 cm.
12 tim 37m
Matta, Keshan, ca 290 x 202 cm.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
12 tim 45m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tennisarmband med briljantslipade diamanter.
12 tim 47m
Tennisarmband med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
20 300 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Vinkyl, nysilver, tidigt 1900-tal.
12 tim 49m
Vinkyl, nysilver, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Maria Kähönen, Utan titel.
12 tim 53m
Maria Kähönen, Utan titel.
Aktuellt bud 
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 18K guld, Italien.
12 tim 59m
Armband, 18K guld, Italien.
Aktuellt bud 
450 EUR
Utropspris
550 EUR
Kristian Krokfors, "Parken".
13 tim 17m
Kristian Krokfors, "Parken".
Aktuellt bud 
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Christian Dior, väska, 2006.
13 tim 19m
Christian Dior, väska, 2006.
Aktuellt bud 
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 10 st, barockstil, Sverige, 1920-tal.
13 tim 23m
Stolar, 10 st, barockstil, Sverige, 1920-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tamburmajorer, ett par, "Stången", Gemla.
13 tim 33m
Tamburmajorer, ett par, "Stången", Gemla.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Friberg, vas, stengods, 1960-tal.
13 tim 37m
Berndt Friberg, vas, stengods, 1960-tal.
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, Byarums Bruk, 2000-tal.
13 tim 41m
Bord, Byarums Bruk, 2000-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armlänk, 18K guld med briljantslipade diamanter.
13 tim 43m
Armlänk, 18K guld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
13 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Gallerimatta, Afghan, ca 490 x 83 cm.
13 tim 45m
Gallerimatta, Afghan, ca 490 x 83 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bockbord, 1800-tal och 2000-tal.
13 tim 53m
Bockbord, 1800-tal och 2000-tal.
Aktuellt bud 
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Biblioteksstege, 1900-talets andra hälft.
14 tim 3m
Biblioteksstege, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal, 1900-tal.
14 tim 5m
Piedestal, 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Benito Villiano Tarabella, Utan titel.
14 tim 7m
Benito Villiano Tarabella, Utan titel.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 322 x 218 cm.
14 tim 17m
Matta, Keshan, ca 322 x 218 cm.
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, gustavianskstil, 1900.-talets mitt.
1d 7 tim
Byrå, gustavianskstil, 1900.-talets mitt.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bild-Lilli docka Tyskland 1956-64.
1d 7 tim
Bild-Lilli docka Tyskland 1956-64.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring 18K guld med en vit syntetisk spinell.
1d 7 tim
Ring 18K guld med en vit syntetisk spinell.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring 18K vitguld med odlade pärlor.
1d 7 tim
Ring 18K vitguld med odlade pärlor.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Rysk skola, omkring 1850, Damporträtt.
1d 7 tim
Rysk skola, omkring 1850, Damporträtt.
Aktuellt bud 
6 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ziggy, "Nolltolerans".
1d 7 tim
Ziggy, "Nolltolerans".
Aktuellt bud 
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK