236 föremål
Matta Kina ca 230x170 cm.
1d 23 tim
Matta Kina ca 230x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Anna Palm de Rosa, Hamnen i Antwerpen.
22 tim 21m
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord sent 1900-tal.
21 tim 35m
Matbord sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Kina ca 230x170 cm.
1 tim 29m
Matta Kina ca 230x170 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordsspegel 1960-tal.
21 tim 53m
Bordsspegel 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk semiantik ca 360x294 cm.
21 tim 47m
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord/sideboard modern tillverkning.
21 tim 19m
1 001 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal omkring 1900.
21 tim 37m
Piedestal omkring 1900.
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa och fåtölj Fogia "Alex" 2022.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vas Venini.
3d 19 tim
Vas Venini.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord England 1800-tal.
3d 19 tim
Matbord England 1800-tal.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Teburk, Kina 1800-tal porslin.
4d
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Sirjan old ca 239x169 cm.
22 tim 23m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren,  "Litografi".
2d 23 tim
Ola Billgren, "Litografi".
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Fohlin, Stilleben.
1d 23 tim
Lars Fohlin, Stilleben.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard  BC Møbler 1950--tal.
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Olson, "Röd himmel".
2d 22 tim
Axel Olson, "Röd himmel".
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard Ajfa möbler Tibro 1960-tal.
2d 23 tim
2 750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvvas Japan tidigt 1900-tal porslin.
3d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940/50-tal.
5d 1 tim
Taklampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kashmar old/semiantik ca 436x309 cm.
21 tim 27m
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Malmsten,  fåtöljer ett par " Samsas" sent 1900-tal.
5d
2 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
2d 23 tim
Taklampa 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Torsten Palm, "Utsikt från Smedsudden".
2d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa "Hälsingborg" DUX 1950-tal.
21 tim 57m
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Konsolbord rokokostil 1900-talets andra hälft.
22 tim 13m
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar ett par ny-Lous XV sent 1800-tal.
2d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta kelim old ca 260x189 cm.
21 tim 51m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Hanspers, "California, i love you".
2d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Österlin, "Tiden".
5d
Anders Österlin, "Tiden".
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK