307 föremål
Adolf Zethelius, tekanna silver Stockholm 1818.
4d 7 tim
2 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
6 tim 57m
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ann-Marie Jönsson, vid vattendrag.
5 tim 11m
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anna Palm de Rosa, Fartyg i Göteborgs hamn.
4d 7 tim
800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ardy Strüwer, Utan titel.
5d 7 tim
Ardy Strüwer, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Lind, olja på pannå signerad.
5d 7 tim
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Axel Lind, vassrugg.
1d 7 tim
Axel Lind, vassrugg.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Hillgrund, stilleben.
4d 7 tim
Bengt Hillgrund, stilleben.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord ett par sent 1900-tal.
5d 7 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor två st 1930/40-tal.
2d 6 tim
Bokhyllor två st 1930/40-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord Art Deco 1930/40-tal.
2d 5 tim
Bord Art Deco 1930/40-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord omkring 2000.
5 tim 13m
Bord omkring 2000.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsspegel 1900-talets mitt.
4d 7 tim
Bordsspegel 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson" för DUX.
5d 7 tim
8 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Dekorativ skulptur "The Borgese Gladiator".
6d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dörrar ett par 1800-tal.
5 tim 49m
Dörrar ett par 1800-tal.
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Evert Färhm, landskap.
5d 7 tim
Evert Färhm, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Felix Hatz, "Kaktus",
5d 7 tim
Felix Hatz, "Kaktus",
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Figurin Orre Bing & Gröndahl Danmark.
7 tim 7m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940/50-tal.
1d 7 tim
Fåtöljer ett par 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gerhard Nordström, landskap.
4d 7 tim
Gerhard Nordström, landskap.
15 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Golvlampa Vibia Spanien 2000-tal.
7 tim 9m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK