Soffbord, 1900-talets slut.
< 1m
Soffbord, 1900-talets slut.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Dux, 1950/60-tal.
1m 34s
Soffa, Dux, 1950/60-tal.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
3m 34s
Hörnskåp, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK