1159 föremål
Fåtölj, sent 1800-tal.
14 tim 47m
Fåtölj, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Hallström, Modell mot rött.
14 tim 49m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
14 tim 51m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Remmare, 23 st, glas, 1900-tal.
14 tim 54m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arman, "Violon avant Lettre".
14 tim 59m
Arman, "Violon avant Lettre".
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Karlskrona Lampfabrik.
15 tim 1m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets tredje kvartal.
15 tim 3m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thure Wallner, Hare i höstlandskap.
15 tim 6m
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Thure Wallner, Hare i sommarlandskap.
15 tim 15m
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolar, tre stycken, sent 1700-tal, Gustavianska.
15 tim 20m
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sam Uhrdin, Kvinna som stickar.
15 tim 27m
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca. 170 x 122 cm.
15 tim 35m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, modern design, ca. 183 x 124 cm.
15 tim 37m
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IWC, fickur, 47,5 mm.
18 tim 13m
IWC, fickur, 47,5 mm.
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?