198 föremål
Nikolai Lehto, Präst.
7d
Nikolai Lehto, Präst.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Juhls, brosch, förgylltsilver, Norge.
4d
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel, Art deco, 1920-tal.
4d
Spegel, Art deco, 1920-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Passementerie".
3d 23 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, väska, "Spontini".
8d
30 EUR
Utropspris
500 EUR
Timo Vuorikoski, "Liten svart skugga".
5d
33 EUR
Utropspris
250 EUR
Lennart Segerstråle, I Skogen.
4d
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, armband, "Clic H" PM.
8d
Hermès, armband, "Clic H" PM.
60 EUR
Utropspris
350 EUR
Örhängen, ett par, 14K guld.
3d
Örhängen, ett par, 14K guld.
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Risto Suomi, "Lillebror".
4d
Risto Suomi, "Lillebror".
80 EUR
Utropspris
250 EUR
C Göran Karlsson, "Rendez-vous".
28m 20s
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, par, 14K guld, Lapponia.
6d
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Outi Heiskanen, "Hihankääntö".
6d
110 EUR
Utropspris
250 EUR