306 föremål
Soffbord, 1920/30-tal.
19 tim 58m
Soffbord, 1920/30-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord Rokoko-stil 1900-talets mitt.
2d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord "Café" Hope 2000-tal.
2d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stol, rokoko, 1700-talets andra hälft.
17 tim 36m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dörrar ett par 1800-tal.
1d 20 tim
Dörrar ett par 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 1900-tal.
1d 20 tim
Sidobord 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Danish Modern, 1940-tal.
4d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Cafébord, Byarums Bruk, omkring 2000.
2d 19 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, sengustaviansk, omkring 1800.
2d 17 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, Slettvoll, Norge.
2d 20 tim
Matbord, Slettvoll, Norge.
500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegel 1900-talets mitt.
2d 17 tim
Spegel 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matbord 1900-talets andra hälft.
1d 20 tim
808 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lounge stol Hope 2000-tal.
2d 16 tim
Lounge stol Hope 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lounge stol "Park" Hope 2000-tal.
2d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Schatull, daterat 1745.
1d 18 tim
Schatull, daterat 1745.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Söderberg, sideboard, NEB, No Early Birds.
2d 18 tim
6 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordsspegel 1960-tal.
4d 11 tim
Bordsspegel 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida tillverkning.
2d 19 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 18 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
4d 19 tim
Byrå, 1800-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, tidigt 1900-tal.
2d 17 tim
Skåp, tidigt 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets mitt.
4d 18 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?