363 föremål
Geridong, empire, 1800-tal.
6d 21 tim
Geridong, empire, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
6d 21 tim
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 23 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1930-tal.
6d 23 tim
Soffbord, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
9d
Soffa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
900 EUR
Byrå omkring 1900.
7d
Byrå omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, matbord, "Ambassadör".
5d 18 tim
9 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
5d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
5d 20 tim
Soffa, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
5d 20 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK