363 föremål
Byrå 1930/40-tal.
20 tim 32m
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel rokokostil 1900-talets mitt.
4d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1920/30-tal.
5d
Spegel, 1920/30-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK