238 föremål
Bord, 1800-tal.
5d 16 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Kubbstol, 1900-talets första hälft.
5d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Stocksund", Engelsson.
3d 13 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
3d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets slut.
13 tim 46m
Soffbord, 1900-talets slut.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 12 st, 1900-talets mitt.
2d 13 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fällbord, omkring år 1800.
12 tim 48m
Fällbord, omkring år 1800.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1920/30-tal.
2d 13 tim
Byrå, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Dux, 1950/60-tal.
2d 13 tim
Soffa, Dux, 1950/60-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Art deco, 1920-tal.
1d 15 tim
Spegel, Art deco, 1920-tal.
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Bord, Nordiska kompaniet, 1930.
1d 14 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilstol, sent 1900-tal/2000-tal.
4d 16 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
5d 14 tim
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, Nordiska Kompaniet, 19455..
13 tim 28m
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordsspegel 1900-talets mitt.
16 tim 20m
Bordsspegel 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med belysning, 1900-talets mitt.
4d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp 1940/50-tal.
2d 14 tim
Vitrinskåp 1940/50-tal.
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 13 tim
Matbord, 1950/60-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord ett par sent 1900-tal.
1d 16 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960/70-tal.
14 tim 44m
Matbord, 1960/70-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK