97 föremål
Klädhängare för vägg daterad 1933.
5d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 1900-talets första hälft.
5d 22 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st Thonet omkring 1900.
5d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
4d 23 tim
Fåtölj 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Soffbord 1900-talets mitt.
5d
Soffbord 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
4d 23 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets första hälft.
5d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil sent 1800-tal.
3d 18 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
5d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj och fotpall 1900-talets andra hälft.
5d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Bohlin, bord "Concrete", Källemo Värnamo.
3d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Karmstolar ett par, Sika design 2000-tal.
2d 21 tim
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hylla tidigt 1900-tal.
2d 21 tim
Hylla tidigt 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj omkring 1900.
4d 23 tim
Fåtölj omkring 1900.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barockstil  sent 1800-tal.
5d
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel/klädhängare 1900-talets första hälft.
5d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Snurrbokhylla sent 1900-tal.
5d 22 tim
Snurrbokhylla sent 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par Art Deco.
1d 21 tim
Fåtöljer ett par Art Deco.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
19 tim 5m
1 950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Långbord 1900-tal.
2d 21 tim
Långbord 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla 1960-tal.
19 tim 1m
Bokhylla 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Salsskåp Barockstil 1800-tal.
3d
Salsskåp Barockstil 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp 1900-talets första hälft.
3d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Art Deco.
2d 21 tim
Skåp Art Deco.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
18 tim 51m
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ Thonet tidigt 1900-tal.
2d 21 tim
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets mitt.
18 tim 53m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar ett par Kina 1900-tal.
5d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gerard van den Berg, fåtölj "The Rock" Montis.
5d
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1950-tal.
3d 18 tim
Fåtöljer ett par 1950-tal.
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6d 23 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
16 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bror Boije fåtölj "Amorino" för Swedese.
3d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st Gustaviansk stil 1900-tal.
19 tim 21m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1950/60-tal.
2d 21 tim
Soffbord 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Thomas Bentzen, soffbord, "Around XL", Muuto.
2d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1900-talets slut.
2d 21 tim
Matbord, 1900-talets slut.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
19 tim 17m
Soffbord sent 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
5d 22 tim
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord sent 1900-tal.
6d 23 tim
Matbord sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
4d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?