75 föremål
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson" för DUX.
1d 16 tim
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord England 1800-tal.
2d 16 tim
Matbord England 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard Ajfa möbler Tibro 1960-tal.
3d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer ett par troligen Danmark 1960-tal.
4d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinhörnskåp England tidigt 1800-tal.
2d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp/sideboard Art Deco 1930/40-tal.
3d 16 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hallmöbel/toalettbord Art Deco 1930/40-tal.
2d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord ett par sent 1900-tal.
1d 16 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1960-tal.
17 tim 4m
Sideboard 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 1 par, Italien Louis XVI-stil 1900-tal.
1d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord 1900-talets senare del.
3d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel GT modell 7406.
4d 17 tim
Spegel GT modell 7406.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1940/50-tal.
2d 14 tim
Vitrinskåp 1940/50-tal.
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilstol, sent 1900-tal/2000-tal.
4d 16 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1960-tal.
16 tim 40m
Matbord 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordsspegel 1900-talets mitt.
16 tim 24m
Bordsspegel 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord 1960/70-tal.
4d 17 tim
Skrivbord 1960/70-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK