1788 föremål
Spegel, omkring år 1900.
3d 19 tim
Spegel, omkring år 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
PG Thelander, Kossa.
2d 22 tim
PG Thelander, Kossa.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, Komposition.
2d 21 tim
Ulf Trotzig, Komposition.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Wilhelm Kåge, vas "Argenta", Gustavsberg 1951.
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond, "Meteoren".
2d
Martin Emond, "Meteoren".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Musée".
2d 22 tim
Hermès, scarf, "Musée".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
21 tim 14m
Byrå, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
22 tim
Cartier, scarf.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Josef Frank, vägglampa, Firma Svenskt Tenn.
2d 20 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, weekendbag.
4d 20 tim
Mulberry, weekendbag.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Persisk, ca. 89 x 67 cm.
21 tim 48m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, brosch silver nr 134 Danmerk.
2 tim 2m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1940-tal.
1 tim 14m
Golvlampa 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, örhängen, "Drop CC earrings".
5d 23 tim
950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
2d 23 tim
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Bjørn Olsen, Komposition.
5d 23 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Regina".
2d 23 tim
Hermès, scarf, "Regina".
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn Italien 1900-talets mitt.
4d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinkyl, nysilver, tidigt 1900-tal.
4d 20 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klackring, 18K guld med svart sten.
3d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1980-tal.
7d
Bordslampa, 1980-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK