80 föremål
Bord, 1800-tal.
10 tim 30m
Bord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
6d 13 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bord, Nordiska kompaniet, 1930.
2d 11 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord/hurts, 1900-talets mitt.
2d 10 tim
Bord/hurts, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cafébord, Byarums Bruk, omkring 2000.
7 tim 26m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fällbord, omkring år 1800.
1d 9 tim
Fällbord, omkring år 1800.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord 1960-tal.
1d 13 tim
Matbord 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 10 tim
Matbord, 1950/60-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960/70-tal.
1d 11 tim
Matbord, 1960/70-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, Jordens Arkitekter, samtida.
6d 9 tim
9 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, Nordiska Kompaniet, 19455..
1d 10 tim
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, omkring 1900-talets mitt.
1d 10 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1960-tal.
1d 13 tim
Sideboard 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard Ajfa möbler Tibro 1960-tal.
4d 13 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord/ateniennen, sent 1800-tal.
3d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord 1960/70-tal.
5d 13 tim
Skrivbord 1960/70-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1950/60-tal.
1d 11 tim
Skrivbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
7 tim 45m
Skrivbord, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
6d 11 tim
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp/sideboard Art Deco 1930/40-tal.
4d 13 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 10 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-talets senare del.
2d 11 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1980-tal.
6d 9 tim
Soffbord, 1980-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsbord 1900-talets senare del.
4d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK