85 föremål
Kubbstol, 1945.
20 tim 6m
Kubbstol, 1945.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
17 tim 2m
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
5d 16 tim
Soffa, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dagbädd, 2000-tal.
1d 12 tim
Dagbädd, 2000-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Schäslong, "Wave", Adea, Finland.
3d 19 tim
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtölj, Swedish Modern, 1940-tal.
3d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
2d 14 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, funkis, 1930-tal,
15 tim 16m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
5d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK