867 föremål
Matbord, 2000-tal.
5d 13 tim
Matbord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, Byarum.
3d 15 tim
Matbord, Byarum.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sten Eklund, Utan titel.
13 tim 55m
Sten Eklund, Utan titel.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 175 x 130 cm.
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arman, "Violon avant Lettre".
8 tim 17m
Arman, "Violon avant Lettre".
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets tredje kvartal.
8 tim 21m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1980-tal.
3d 15 tim
Soffbord, 1980-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?