1785 föremål
Soffbord 1960-tal.
3 tim 43m
Soffbord 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa,  1930/40-tal.
3 tim 27m
Taklampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, troligen IKEA sent 1900-tal.
3 tim 19m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Österlin, Utan titel.
3 tim 59m
Anders Österlin, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, empire, 1800-talets början.
1 tim 31m
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal, sent 1800-tal.
1 tim 35m
Piedestal, sent 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960-tal.
1d 4 tim
Stolar 4 st 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Olle Bærtling, "Arci".
3d
Olle Bærtling, "Arci".
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Niclas Malmström, "Exit without saving".
1d
750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, "Fiona", Ruth & Joanna, samtida.
5d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LG Lundberg, "Bruna kuddar nr 9".
2d 4 tim
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Antonio Saura, Utan titel.
5d 3 tim
Antonio Saura, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Vikskärm, Kina, 1900-tal.
2d 2 tim
Vikskärm, Kina, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK