742 föremål
Astrid Sylwan, "Sökljus".
6d 15 tim
Astrid Sylwan, "Sökljus".
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Helene Billgren, "I barnkammaren".
6d 15 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tallrikar, 20 st, "Plus", Rörstrand.
6d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ben (Bernard) Andersson, Ballerina.
6d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Lind, Isberg.
6d 19 tim
Axel Lind, Isberg.
6 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ove Carlson, "Allow me".
6d 19 tim
Ove Carlson, "Allow me".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karl Erik Ekselius, soffa, JOC, 1960/70-tal.
5d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jordglob på golvstativ, Stockholm 1910.
5d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klädskåp, 1800-tal.
5d 18 tim
Klädskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa, jugend, 1900-talets början.
4d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
4d 16 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ellen Jolin, Veneziansk kyrkointeriör.
4d 16 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anders Gustaf Koskull, Flicka bland vargar.
4d 16 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Cornelis Huysmans, hans art, Landskap.
4d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Josef Büche, Man med skägg.
4d 16 tim
Josef Büche, Man med skägg.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 2000-tal.
4d 17 tim
Matbord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 390 x 280 cm.
4d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?