1495 föremål
Armband 14K guld.
6d 23 tim
Armband 14K guld.
Inga bud
Utropspris
22 000 SEK
Louis Vuitton, Väska. "Coussin (M57791)".
7d
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Dagbädd/bäddsoffa 1900-talets andra hälft.
7d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
7d
Skrivbord, sent 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Zenith, armbandsur, 33 mm.
7d
Zenith, armbandsur, 33 mm.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
7d
Fåtölj, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal ,Landskap.
7d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johan Ericson, Solnedgång över havet.
7d
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Anna Palm de Rosa, Segelbåtar.
7d
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Greta Gerell, Vårplöjning.
7d
Greta Gerell, Vårplöjning.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Antima, 14K guld, armbandsur, 33,5 mm.
7d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Wilhelmson, Skutor.
7d 1 tim
Carl Wilhelmson, Skutor.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Josef Büche, tillskriven, Man med skägg.
7d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Segelbåtar.
7d 1 tim
Segelbåtar.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, 1900-talets första hälft.
7d 1 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Certina, 18K vitguld, armbandsur, 22 mm.
7d 1 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Carl Larsson,"Pojke med svärd".
7d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj, 1960-tal.
7d 2 tim
Fåtölj, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?