342 föremål
Vitrinskåp, ett par, omkring år 1900.
1 tim 55m
14 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
GamFratesi, stolar, 6 st, "Beetle", Gubi.
2 tim 35m
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bordspegel, Swedish Modern, 1940-tal.
35m 17s
10 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
23 tim 33m
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stolar, 12 st, 1900-talets mitt.
3d 5 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Carl Malmsten, matbord, "Ambassadör".
5d 23 tim
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Obelisk modern tillverkning.
1d 21 tim
Obelisk modern tillverkning.
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, omkring år 1900.
4d 2 tim
Matbord, omkring år 1900.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gubi, sidobord.
1d 5 tim
Gubi, sidobord.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
3 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar ett par "Holy velvet" PolsPotten samtida.
3d
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Aksel Kjersgaard, spegel, Odder, Danmark, 1960-tal.
4d
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstol, barock, omkring år 1700.
1d 1 tim
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer ett par Art Deco 1900-talets första hälft.
3d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth & Joanna, "Big Square Table", samtida.
1d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1900-talets första hälft.
2d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
3 tim 5m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, sent 1700-tal.
23 tim 57m
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hylla, "Combiplex", Fogia.
3d 23 tim
Hylla, "Combiplex", Fogia.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord, 1900-tal.
1d 22 tim
Trädgårdsbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
1d 1 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
3d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
5 tim 25m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord Empire-stil 1900-talets första hälft/mitt.
4d 4 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
1d 6 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1800/1900-tal.
1d 22 tim
Bänk, 1800/1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord, 1900-talets första hälft.
2d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
6d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
3d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
1d 22 tim
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK