Vico Magistretti

(Italien, 1920-2006)
Vico Magistretti
(Italien, 1920-2006)

Vico Magistretti, bord för Cattelan Italia 1980-tal.

Skiva av glas, stomme av metall, fot av marmor. Diameter 45 cm, höjd 51 cm

Slitage. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
430
4 932
450
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (18 bud)
3 maj 19:53
430 EUR
3 maj 19:53
410 EUR
3 maj 19:53
400 EUR
3 maj 19:51
380 EUR
3 maj 19:51
360 EUR
3 maj 19:50
340 EUR
3 maj 19:49
320 EUR
3 maj 19:49
311 EUR
3 maj 19:49
300 EUR
3 maj 19:49
280 EUR
3 maj 19:49
260 EUR
3 maj 19:49
240 EUR
3 maj 19:49
220 EUR
3 maj 19:49
200 EUR
3 maj 19:45
190 EUR
3 maj 14:30
180 EUR
29 apr 22:19
110 EUR
26 apr 21:38
100 EUR